Venom Beauty Center

Vizyonumuz;

Sizlerin var olan memnuniyetinizin devamlılığı arttırabilmek, her zaman daha iyiyi ve “en yeni”yi sunabilmek, sosyal medya aracılığıyla yaptığımız işlemler ve kampanyalarımız hakkında bilgi vermek, sizlere kendinizle ilgili farkındalıklar kazandırarak bakış açınızı değiştirebilmek için varolan gücümüzle çalışmaya devam etmek.

Misyonumuz

Gelişen, değişen ve yenilenen güzellik ve bakım sektörünün hep “ilk”lerini ve “en iyi”lerini sunmak. Dürüstlük, hijyen ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam etmek.

Müşteri Memnuniyeti

Seanslar ve Takip

Ödeme Kolaylığı

5/5
5/5
5/5

Müşterilerimize sonuç garantisi sunuyoruz ve sonuç alana kadar hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Bir çok hizmetimizde %98’e varan sonuç garantisi veriyor ve müşterilerimizi memnun etmek için en iyisi olmaya özen gösteriyoruz.

Size özel, sistemimiz üzerinden hesap oluşturuyor, seanslarını ve gelişmelerini uzmanlarımız tarafından takip ediyoruz. Her seanstan önce sizi arıyor ve müsaitlik durumunuza göre seansları düzenliyoruz.

Danışmanlarımız tarafından açılan hesaplarınız düzenli olarak kontrol edilip, tarafınıza bilgilendirme yapılır. Sizin için açılan hesabınıza ister elden , ister kredi kartına taksitle ödeme yapabilirsiniz.

Kalite Politikamız

1- Alanında uzman ve sertifikalı güzellik uzmanlarımız ve estetik uzmanlarımız ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin kendilerini özel hissetmeleri için çalışıyoruz.

2- HİZMET KALİTESİ Sorunlarınıza kalıcı çözümler üretiyor ve her müşterimiz ile ayrı olarak ilgileniyoruz. Estetisyen yada güzellik uzmanlarımız gelişimlerini takip altında tutuyor.

3- MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ Müşterilerimizin hizmet kalitemizden ve kadromuzdan memnun kalması için, elimziden geleni yapıyoruz ve sizler için çalışıyoruz.

error: Content is protected !! Security Wall By Arda Yücel !!
× Whatsapp İletişim