Leke Bakımı

Ciltteki ve vücudun çeşitli yerlerindeki istenmeye lekeler pek çok kişi için ciddi bir probleme haizdir. Özellikle güneş altında çalışan, sigara veya yoğun dumanlı yerlerde çalışan insanlarda bu lekeler daha da belirginleşmeye başlamaktadır. Bu türlü dış etkenler ciltte ki Melanin içeriğini arttırmakta ve Melanin de bu türlü lekelerin daha da belirginleşmesine ve hatta çoğalmasına neden olmaktadır.

Bir çok insan bunun önüne geçmek için yoğun bir şekilde kapatıcı veyahut fondöten kullanmakta bunlar da cildin hassas dokusuna daha da zarar vermektedir. Bütün bunların yanında pek tabi güneş gören bölgeler ufak lekeler olması normaldir bunlar zamanla geçebilmekte ve ciddi bir problem olmamaktadır. Bizim bakım uyguladığımız asıl leke yaz, kış vücutta kendini gösteren lekelerdir. Peki Leke Bakımı Nasıl Yapılır? Leke aslında bir sonuçtur, vücuttaki hücrelerin bozulduğunu ve yenilenmeye ihtiyacı olduğunu belirten bir işarettir. Bu durumda pek çok bakım uygulanabilir. Burada ki asıl amaç ciltteki ölü ve bozulmuş hücreleri yeniden canlandırmaktadır.

Hydrafacial Bakımı

Cilt bakımı ile ilgili daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz üzere cilt bakımı bir lüks değil sağlık ihtiyacıdır. Nasıl ki sağlığımızı kaybetmemek için bir takım egzersizler ve bakım uygulamamız gerekiyor. Aynı şekilde Cilt Güzelliğimizi kaybetmemek ve gençliğimizi korumak içinde aynı şekilde yapılması gerekenler vardır.

Fakat bazen dış etkenler veya çevresel faktörler sebebiyle yaptığımız işlemler yeterli gelmeyebilir.Burada Beşevler Hydraficial Bakımı Merkezimize gelip bizlerden yardım alabilirsiniz. Örneğin sigara dumanı, stres ve kullanılan kimyasal kozmetik maddeler ve en önemlisi yaşlılık, bu türlü durumlarda nasıl ki bedenimiz hasta olduğundan doktora gidip ilaç alıyoruz ve sağlığımıza tekrardan kavuşuyoruz. burada da aynı şekilde yüzümüzün tabiri caizse hastalığını sarkma, dokulardaki bozulma olarak gösterir ve bu durumda acil olarak tabi ki buradaki ilaç mecazi anlamda biz burada Hydrafacial Bakım yapıyor olacağız. Hydrafacial Bakım Nedir? Hydrafacial isim olarak Hydra ve Facial'ın birleşimidir, Hydra "Su" Facial da "Yüz" demektir, bakım adından da anlaşılacağı üzere Su ile yapılan yüz bakımıdır.

Fakat tek başına su yeterli olmadığı için biz Venom Güzellik Salonu olarak tamamen organik olarak hazırladığımız özel solüsyonlarımızı da ekliyoruz. Hydrafacial Bakımı Nasıl Yapılır? Özel solüsyonlarımız ile hazırladığımız tabiri caizse Güzellik İksirini tamamen elektronik özel cihazlarımız ile yüzünüzde yaşlanmış dokulara enjekte ediyoruz. Bu özel solüsyonumuz cildinizde ki ölü hücrelere kaybettiği sağlığı yeniden kazandırmasına yardımcı oluyor.

Her ne kadar hemen etkisini göremesek de düzenli uygulamada özellikle de. Bayanlarımızın en çok tercih ettiği bakım yöntemlerinden birisidir çünkü "Doğal" bir şekilde sadece ölmüş hücrelere kaybettiği mineral, vitamin eksiğini tamamlamış oluyoruz. Bu bakım sadece yüze değil boyun, el ve saç derisine de uygulanabilmektedir. Saç derisine uygulanan bu bakım yönteminde saçların canlılığını tekrardan kazanması daha gür ve canlı bir görünüm almasına da yardımcı olmaktadır.

Venom Mix Mucizesi

İlk olarak Venom Mix Mucizesi (Leke,Sivilce,Skar,Gözenek,Kırışıklık) Bakımını açıklamak gerekir; Venom Mix Mucizesi Bakımı Nedir? Venom Mix Mucizesi Venom Güzellik Salonun'daki özel cihazlarımız ve kürlerimizle uygulanan gayet acısız ve doğal bir yöntemdir. Yaşlanan doku kaybı olan hücrelerin yeniden onarılmasını sağlar. Düzenli olarak 1 ay devam edilmesinde gözle görülür bir şekilde değişim olmaktadır. Venom Mix Mucizesi Nasıl Uygulanır ve Nerelere Uygulanır? Venom Mix Mucizesi saçlı deri, yüz, boyun, eller, akne izleri gibi vücut sürekli kullandığı, dışarıyla temas ettiği dokularda uygulanır. r.

Çünkü bu hücreler dışarıyla temas etmesi sebebiyle doku kaybının en fazla olduğu bölgelerdir. Venom Mix Mucizesi işleminin 1 seansı yaklaşık 1 saatte tamamlanmaktadır. Uygulamanın devam etmesi neticesinde uygulanan bölgesinde ki doku onarımı başlar ve yeni doku üretmeye başlar. Hem kadınlar hem de erkekler için sonucu çok memnun edici bir uygulamadı

Klasik Cilt Bakımi

Beşevler'de bulunan Güzellik Salonumuz merkeze yakınlığı sebebiyle çok rağbet gören bir yerdir, Güzellik Salonumuzda açarken ‘Değerli Müşterilerimize’ daha iyi hizmet verebilmek adına Beşevler'i seçtik. Özellikle de bayanların çokça rağbet ettiği Cilt Bakımı hizmetimizi burada vermekteyiz. Cilt Bakımı sadece popüler kültür ile yeni moda olan bir şey değil çünkü Cilt Bakımı bir lüks değil bir sağlık ihtiyacıdır, nasıl ki bedenen sağlığımızı korumamız için yürüş yapmak, dengeli beslenmek gerekiyorsa yüz güzelliğimizi korumak ve güzelleştirmek için de düzenli bakıma ihtiyacı vardır.

Cilt bakımında buhar uygulaması, siyah noktaların ve tıkalı gözeneklerin temizlenmesi, peeliing, temizlik, gözenek temizliği, maske, tonik ve nemlendirme gibi işlemler yapılmakta. Kremler ve maskeler kullanılarak cildin temizlenmesi, cildin ihtiyaçlarının giderilmesi ve cildin genç kalması sağlanıyor.

Ayrıca;

Kırışıklık Bakımı

Buharlaşma Bakımı

RadyoFrekans

Oksijen Bakımı

Lifting Bakımı

Bakımlarımız'da bulunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi İçin HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

error: Content is protected !! Security Wall By Arda Yücel !!
× Whatsapp İletişim